Ubytování Pec pod Sněžkou

Pokud se chystáte do Krkonoš, určitě navštívíte také nejvyšší horu české republiky, Sněžku.

Penzion v Krkonoších

Nabídky Ubytování v Peci pod Sněžkou jsou celkem pestré, jeden penzion však převyšuje ostatní. Je to penzion Relax.

Útulný komfortní penzion je moderní objekt, postavený v roce 2007, v samotném centru Velké Úpy (v místě bývalé požární zbrojnice), a to převážně z přírodních materiálů, tedy souznící s přírodou i okolím.

V zimě je hlavním lákadlem lyžování. téměř neomezené možnosti nabízí rozsáhlá oblast „Skiarena Krkonoše“ (27,2 km sjezdovek, 4 lanové dráhy, 29 vleků), která vznikla spojením 4 lyžařských areálů východních Krkonoš a pohyb mezi hlavními středisky je pravidelně zajištěn skibusy.

Ceny ubytování a služby

Jistě Vás budou zajímat také ceny ubytování. Mám pro Vás dobrou zprávu. Nejsou nikterak závratné. Zato vybavení penzionu je značně nadstandardní.

Zde bych rád upozornil na některé nadstandardní služby.

Stylová restaurace s barem je umístěna v přízemí a je rozdělena do dvou částí a to na tradiční restauraci a tzv. fastfood pro právě aktivní lyžaře. Je určena pro hosty pensionu i pro veřejnost.

V objektu se nachází římské lázně, finská sauna a whirlpool. Můžete si zde také zahrát bowling nebo stolní tenis. Samozřejmostí je i úschovna kol, lyží a soukromé parkoviště.

Hodnocení článku: 
Zatím nehodnoceno

Komentáře

Jistě, je to skvělá příležitost. Naprosto vhodné ubytování pro svatební cestu nebo jako dárek k výročí.

Uživatel Ubytování se stará o cestovní ruch a propaguje především jeho oblíbený penzion Relax - Pec pod Sněžkou.

Nejlepší je ta lanovka přes cestu od penzionu. Vyvezou nahoru i s kolem a člověk nezačíná od nuly. Je to tam hezké a koncem prázdnin se tam chystám znovu.

Pamatuju jak  se Jana bála lanovky, tak místo, aby si výšlap ulehčila, plahočila se celý den do kopce. A pak byla natolik unavená, že chtěla jet lanovkou i s kolem dolů. Zabít málo.

A podzim v Krkonoších mám ze všeho nejraději. Letos tam určitě pojedeme zase.