Jak mé děti tvoří vtipyprodeti.cz

  • 16 September 2014
  • Autor: zvl
Vtipy pro děti

Mým dětem je 10 a 8 let. To už je věk, kdy by se mohly zajímat o to, čím by se mohly jednou stát a také by jim mělo něco říkat vydělávání drobných peněz. Osobně si myslím, že pohrabat zahradu za 50 kč je nevýchovné (zahrada by se měla doma hrabat zadarmo) a dostávat peníze za práci od rodičů mně připadalo úchylné už v době, kdy jsem byl sám dítětem. Je přece jasné, že se nejedná o výdělek, rodina nic nezíská.

A tak jsem si řekl, že děti by se měly učit od svých rodičů a kdybych byl ševcem, asi by mi pomáhaly s botami. Já ale dělám weby. Udělal jsem jim tedy webové stránky www.vtipyprodeti.cz a naučil je jednoduchou administraci Drupalu. Proč zrovna vtipy? Protože mé děti samy tráví spoustu času sběrem všelijakých anekdot a tak jsem jim poskytl práci a zábavu v jednom.

Na stránkách je samozřejmě prostor pro reklamy a tak jsem těm mým pacholatům vysvětloval, že když budou mít velmi dobré vtipy, ostatní děti na ty stránky budou chodit a těm se bude zobrazovat ta reklama a oni za to dostanou peníze.

Přiznám se, nečekal jsem tak silnou pozitivní reakci. Celé hodiny trávily prohledáváním internetu a dohadováním se, jestli je vtip dobrý a do které kategorie vlastně patří. Myslím, že je to opravdu hodně baví a že mají i pocit, že tvoří hodnoty.

No a co dál? Moc se těším, až je napadne zeptat se mě, kolik lidí ty stránky vlastně čte a budeme spolu poprvé nahlížet do Analytics :)

Je to krásný pocit učit potomky vlastnímu řemeslu a těch 14 haléřů. které zatím mají dostat je opravdu poctivý výdělek pro naši rodinu :)))

No a závěrem musím vložit vtip, který zatím děcka považují za nejlepší. Tipoval bych všechno možné, ale tento by mě opravdu nenapadl:

Na příjmu na psychiatrii se ptá lékař pacienta: "Jak jste se sem dostal? Co Vás přivádí?"
"No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem nikdy neměl dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru, která se tedy stala mojí nevlastní dcerou. Když přijel na návštěvu můj otec,
tak se do ní zamiloval a pak se s ní oženil, takže moje nevlastní dcera teď byla mojí nevlastní matkou. Pak se mé ženě narodil syn, který byl samozřejmě taky tátův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No, jak jsem vám říkal, moje nevlastní dcera byla také mojí nevlastní matkou, takže její malý bratr byl teď i mým strýčkem. No, a z toho taky vyplývá, že moje žena, která je matkou mé nevlastní matky, je také mojí babičkou a já jsem tudíž její vnuk. Ale to není všechno. Protože mám za ženu nevlastní babičku, nejsem jen její manžel a vnuk, ale jsem také svůj dědeček.
Teď už chápete, proč jsem tady?"

P.S. Vlasta Burian by měl určitě radost :)

Termín: 
Hodnocení článku: 
Average: 1 (4 votes)